Vyhledávání

Celý intranet Aktuální oblast


Centrum akademického psaní KSJ

Kalendář akcí

Dnes < 2017 >  < říjen > 
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Naši lektoři

 

Vysoce kvalitní výuku v kurzech Kabinetu studia jazyků zajišťují profesionální učitelé jazyků s dlouholetou praxí. Jsou to čeští pedagogové i rodilí mluvčí. Všichni mají bohaté zkušenosti s výukou dospělých. Šest učitelů má navíc i diplom DELTA pro výuku AJ u dospělých z University of Cambridge (Diploma in Teaching English to Speakers of Other Languages). Vizitkou kvality výuky je například 97% úspěšnost našich studentů u cambridgeských zkoušek na Britské radě.
  

Kontakty
   
           Jméno           Email
   
Beauchamp Andrea abeauchamp@volny.cz
Bellofatto Robert rbellofatto4@gmail.com
Benešová Vanda, PhDr. benesova@langdpt.cas.cz
Boušová Dana, Mgr. dana.bousova@gmail.com
Císařová Šárka, Mgr. cisarova@langdpt.cas.cz
Espuny Juan, M.A. juan.espuny@yahoo.com
Etchegoyen Kamila, Mgr., Ph.D. etchegoyen@langdpt.cas.cz
Frančíková Dagmar, Ph.D. dasafranc@gmail.com
Hale Peter, B.A. peterjhale@seznam.cz
Hamon-Freundová Zina, Mgr. j.hamon@tiscali.cz
Hennessee Theresa, B.Sc. theresahennessee@yahoo.com
Charuzová Emilie, RNDr. emiliecharuzova@seznam.cz
Just Claudia claudjust@yahoo.co.uk
Koubská Jaroslava, PhDr. jarkakoubska@seznam.cz
Losseff Volker, M.A. losseff@gmx.de
Lurring Eleanor, M.A. lurring@langdpt.cas.cz
Mrázová Michaela, Mgr. MrazovaM@seznam.cz
Pípalová Renáta, PhDr., CSc. m.pipal@volny.cz
Pistoriusová Marta, Mgr. marpis@sendme.cz
Proudlove Soňa sonaproudlove@gmail.com
Quinn Novotná Veronika, PhDr.,Ph.D. quinn@langdpt.cas.cz
Ripamonti Fabio fabioripamonti@yahoo.it
Sobek Dušan, PhDr. sobek@langdpt.cas.cz
Sýkorová Klára, Mgr. gringos.klara@gmail.com
Sýkorová Libuše, PhDr. sykorova@langdpt.cas.cz
Škarková Eva, PhDr. skarkova@langdpt.cas.cz
Thornton Jolyon jnotthorn@gmail.com
Tufano J. James, M.S. james.j.tufano@gmail.com
Vogel Radek, Mgr., PhD. vogel@ped.muni.cz
Volavková Lenka, PhDr. english.english@centrum.cz
Wells III Glenn Lawrence, M.A. wells@volny.cz
Ždímalová Hana, Mgr., Ph.D. zdimalova@langdpt.cas.cz